mesto cadca detom

Mesto Čadca a Dom kultúry v Čadci pripravili v spolupráci s mestskými vzdelávacími subjektmi a ďalšími partnermi pri príležitosti Medzinárodného dňa detí bohatý a pestrý cyklus podujatí. Začíname na Matičnom námestí už 30. mája 17. prehliadkou kysuckých mažoretiek a končíme 8. júna koncertom laureátov.

Tradičný Deň športu a kultúry detí a mládeže sa uskutoční 2. júna od 9.00 hod. na Matičnom námestí v Čadci. Zábavná šou venovaná deťom spojená s ukážkami zásahov polície (mini dopravné ihrisko so súťažami) a záchranného hasičského zboru, rôzne zábavné atrakcie a súťaže so sladkými odmenami sú na programe od 15. do 17. hodiny. Počas celého dňa majú deti a mládež z Čadce do 15 rokov voľný hodinový vstup do bazéna Mestskej plavárne.

Pre deti mestských základných i materských škôl je pripravený bohatý športový a kultúrny program v Dome kultúry a na Matičnom námestí v Čadci a na mestských športoviskách. Veríme, že si z nasledujúcej ponuky určite niečo vyberiete a v spoločnosti svojich kamarátov a priateľov strávite pekné, zábavné a zmysluplné chvíle. Srdečne vás pozývame a tešíme sa na vás.


mesto cadca detom