Leto na Kysuciach

TOP Kysuce

Kysuce. Pre niektorých región dobre známy, pre iných ešte neobjavený kút Slovenka. Možno si ho spájate s Múzeom kysuckej dediny vo Vychylovke, možno so Slovenským orlojom, Veľkou Račou alebo Javorníkmi. Ale na Kysuciach toho nájdete ešte oveľa viac. 

Bartolomej

Mesto Čadca, Dom kultúry v Čadci a ich partneri pripravili aj počas tohto leta cyklus kultúrnych, športových a spoločenských podujatí pod názvom Čadčianske kultúrne leto 2023.

kupalisko

Kúpalisko otvára letnú sezónu dňa  23. 6. 2023.  Kúpalisko má k dispozícii plaveckú časť i priestor pre detské atrakcie. Voda v bazéne sa ohrieva na cca 28 °C. 

Snowparadise leto

OTVORENIE SEZÓNY: 1. mája 2023. Na Veľkej Rači si môžete užiť peknú dovolenku nielen počas zimy, ale aj v jarných a letných mesiacoch. Počas celého sezónneho obdobia sa v stredisku konajú rôzne spoločenské akcie. Oddýchnite si a načerpajte energiu v kysuckej prírode na bicykli aj pešo. Zabavte sa s deťmi na atrakciách, ktoré ponúka najväčšie stredisko letnej zábavy v regióne. 

thumb Oščadnica 1

Ak sa pozrieme na svet z výšky, naskytne sa nám úplne iná perspektíva. Mať krídla a letieť ako vták, nie je len snom detí. Častokrát aj dospelí by radi vzlietli nad krajinou a kochali sa jej krásnou. Aj Kysuce majú čo ponúknuť. 

golfoscadnicaa

Rodinka Resort je športovo-rekreačný areál, ktorý sa nachádza v stredisku cestovného ruchu Veľká Rača, približne 300 m od zastavanej časti obce Oščadnica.

prirodne zaujimavosti kysuc006

Kysuce - tradičné i historické, pokojné i pokorné, ale každopádne bohaté na prírodné krásy a atraktivity. Svoje si tu nájde každý, či už hľadá oddych, alebo chce zažiť viac adrenalínu.

Trojmedzie Valy 19

Kysuce sú ideálnym regiónom na aktívny oddych - či už ide o nenáročnú pešiu turistiku, cykloturistiku, ktorú zvládnu aj tí najmenší, športové aktivity alebo rôzne adrenalínové akcie. 

AJ KYSUCE MAJÚ SVOJ NAJ

NAJkratšia vzdialenosť medzi Slovenskom, Českom a Poľskom...je na Trojmedzí, v bode, v ktorom započujete tri jazyky, ale všetci Vám budú rozumieť. Stáť jednou nohou v troch štátoch nemusí byť nemožné.

Sportcentrum

Športcentrum Oščadnica ponúka mnohé zábavné a adrenalínové aktivity s možnosťou zapožičať si horské a cestné bicykle, horské a cestné kolobežky, horské káry – trojkolky, motorové štvorkolky pre deti aj dospelých.