golfoscadnicaaRodinka Resort je športovo-rekreačný areál, ktorý sa nachádza v stredisku cestovného ruchu Veľká Rača, približne 300 m od zastavanej časti obce Oščadnica. Je vzdialený 7,3 km od hlavnej cesty vedúcej zo Žiliny do Čadce. V samotnom areáli sa nachádza chata Kamilka, chata Michaela, ihrisko a lezecká stena, wellness a požičovňa. 

 

Adventure golf je zmenšená forma 18 – jamkového golfového ihriska s nerovným povrchom, kopčekmi, vodnými plochami a pieskom. Táto hra je vhodná pre všetky vekové kategórie a určite sa pri nej výborne zabavíte.

Bližšie informácie na stránke: http://www.adventuregolfoscadnica.sk/

V areáli Rodinka Resort, kde sa nachádza, nájdete aj 8 m vysokú lezeckú stenu s rôznymi možnosťami lezeckých ciest. Vyššia a náročnejšia časť steny je prístupná s istením s pomocou inštruktorov, spodná časť je k dispozícii neobmedzene.

Cenník:

Nízka časť – zadarmo

Vysoká časť (veža) 1 cesta – 2 € osoba

 adventure golf-lezeckastena

Ihrisko:

Multifunkčné ihrisko je určené na futbal, basketbal, volejbal a nohejbal, má večerné osvetlenie a ozvučenie. V zime je zaľadnené. 

Cenník: 

1 hodina – 15 €

1 hodina s umelým osvetlením – 20 €

Ľadová plocha v zime - 3 € na osobu/2 € dieťa do 12 rokov, prenájom klziska na 1 hodinu: 25 €; korčule do veľkosti 35 - 2 €, nad 35 - 3 €

 

adventure golf - ihrisko

 

Vo Wellness je k dispozícii horúca sauna a masážna vírivá vaňa pre 6 osôb. V prípade záujmu si môžete objednať masáž u šikovnej a milej masérky.

Cenník:

Osoba na 1,5 hod – ubytovaní 8 € / neubytovaní 9 € (podmienka pre vstup na wellness: najmenej 4 osoby)
Služba Exclusive pre 2 osoby 1,5 h+ víno – 35 €

Otváracie hodiny:
14:00 – 22:00 hod, poprípade podľa dohody
Podmienkou sú najmenej 4 osoby, okrem služby Exclusive. Ako osoba sa počíta aj dieťa.

adventure golf - wellness

Požičovňa: 

Požičovňa športových potrieb ponúka cez zimu lyže, snowboardy, korčule a mimo lyžiarskej sezóny bicykle a kolobežky sú pre Vás pripravené v Požičovni u Katky.

Bližšie informácie: www.kamilka.sk 

 

V bezprostrednej blízkosti areálu sa nachádza Kysucká Koliba.