BartolomejMesto Čadca, Dom kultúry v Čadci a ich partneri pripravili aj počas tohto leta cyklus kultúrnych, športových a spoločenských podujatí pod názvom Čadčianske kultúrne leto 2023.

Kam v Čadci počas leta?
Počas horúcich dní navštívte letné kúpalisko, ktoré otvorilo po prvýkrát svoje brány v roku 2017. V jeho priestoroch si môžete zahrať aj plážový volejbal, stolný tenis a využiť workoutové ihrisko. Sezóna potrvá v závislosti od počasia do začiatku septembra.

Veľkému záujmu sa teší aj kino pod hviezdami, letná škola plávania či Revival night. V tomto roku sa mesto roztancuje počas Express street party (15. 7. 2023) a svoje chute si môžete ulahodiť  počas festivalu dobrého jedla – Food truck fest (3. – 6. 8. 2023). 

TOP podujatie v regióne Kysuce

Vyvrcholením kultúrneho leta bude najväčšie podujatie v regióne - Bartolomejský hodový jarmok (26. - 27. 8. 2023).

Popri domácich obľúbených umeleckých sólistoch a kolektívoch ako sú DFS Kelčovan, DFS Kysučan, Crown band Štefana Matáka sa predstavia aj poprední slovenskí interpreti a kapely ako sú Desmod, Peter Bič Project, The Backwards, Peter Cmorík, Jana Krištof Lehotská, Duchoňovci, Pavelčákovci a ďalší. Pre deti je pripravený zábavný program so Strýkom Baltazárom a Detský zábavný svet. 

Program Čadčianskeho kultúrneho leta 2023:

cadcianske kulturne leto 2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pin It