SKI APARTMÁNYSKI APARTMÁNY MAKOV

Apartmánový dom sa nachádza v tichom, kysuckom údolí Makova, priamo pod stanicou lyžiarskych vlekov SKI MAKOV, len niekoľko kilometrov od hraníc s Českou republikou. Tunajšia oblasť má štatút klimatických kúpeľov a je súčasťou CHKO Kysuce.

 

Ubytovanie
Komfortne a účelovo zariadené izby a apartmány, s dostatkom odkladacieho priestoru, s dobrým bezbariérovým prístupom, majú kapacitu až 72 pevných lôžok. Sú vhodné na rekreačné pobyty aj pre rodiny s malými deťmi. Taktiež je tu možné zorganizovať odborné semináre, teambuildingové stretnutia, workshopy, prednášky a školenia s kapacitou priestoru pre približne 65 účastníkov. K dispozícii sú dva školiace priestory. Príjemné prostredie je ideálne aj na rôzne rodinné oslavy vrátane svadieb.
Typy apartmánov a izieb:
4 menšie izby (2 jednolôžkové postele)
5 veľkých izieb (3 jednolôžkové postele)
15 apartmánov (manželská posteľ + 1 posteľ)
2 veľké apartmány (manželská posteľ + 2-3 postele)
vo väčších izbách a apartmánoch je možné doplniť 1-2 prístelky pre deti
izba prispôsobená bezbarierovému prístupu.
Reštaurácia a bar
Stravovanie je možné počas celého dňa v Reštaurácii s kapacitou 64 miest. Okrem regionálnej tu nájdete i špeciality svetovej kuchyne. Klientom je k dispozícií aj terasa s výhľadom na lyžiarske stredisko.
Wellness
Okrem aktívneho oddychu je pre návštevníkov k dispozícii wellness centrum, v ktorom si môžu oddýchnuť a načerpať nové sily. Nájdete tu klasickú suchú saunu, vírivú vaňu, ochladzovací bazénik, relaxačné ležadlá. Taktiež si môžete vybrať zo širokej ponuky masáží.
Discgolf
Od jari do neskorej jesene je pre návštevníkov k dispozícii discgolfové ihrisko, ktoré patrí medzi prvé na Slovensku.

Bližšie informácie: www.makovapartmany.sk 

Fotogaléria: