zima vyhodnotenieZimné obdobie je už nenávratne za nami a s ním aj zimná súťaž, ktorú si pre tých najmenších výletníkov pripravila Organizácia cestovného ruchu Kysuce. 

Kalendarium podujatiV priebehu roka jednotlivé kysucké obce a mestá pripravujú podujatia, ktoré sú tradičné pre náš región. Sú však aj také, ktoré sú výnimočnejšieho rázu, pripravované pre zábavu a oddych, športové a spoločenské vyžitie.

logo visegradOrganizácia cestovného ruchu Kysuce spolu so svojimi partnermi pripravila projekt na podporu a propagácie lyžiarskeho bežeckého športu na slovensko - poľsko - českom pohraničí. V rámci neho vytvoríme mapu lyžiarskych bežeckých trás, lyžiarskych stredísk a servisov na pohraničí.

vyhodnotenie sutazeLeto je už za nami a s ním aj letný projekt, ktorý pripravila pre najmenších výletníkov Organizácia cestovného ruchu Kysuce. Prostredníctvom Môjho kysuckého cestopisníka sme predstavili tie najkrajšie miesta a atrakcie na Kysuciach, ktoré stoja za návštevu či vyskúšanie. 

 

leto vo vysokej ikonaKysucká dedinka Vysoká nad Kysucou pripravila pre svojich obyvateľov, priaznivcov obce i návštevníkov regiónu bohatý letný program. Podujatia pre deti, letné kino, športové zápolenia i púť ku miestnej kaplnka vyplnia čas dovoleniek a letných prázdnin. Obec okrem toho ponúka aj možnosti na pešiu turistiku na Javorníky a do miestnych osád a vhodný terén cykloturistiku.

programDKDom kultúry v Čadci pripravuje pre obyvateľov i návštevníkov regiónu zaujímavé podujatia, ktoré svojim rôznorodým charakterom naplnia očakávania i náročných divákov. Súčasťou ponuky Domu kultúry je aj Galéria Mesta Čadca, ktorá sa nachádza v budove Mestského úradu.

mesto cadca detom

Mesto Čadca a Dom kultúry v Čadci pripravili v spolupráci s mestskými vzdelávacími subjektmi a ďalšími partnermi pri príležitosti Medzinárodného dňa detí bohatý a pestrý cyklus podujatí. Začíname na Matičnom námestí už 30. mája 17. prehliadkou kysuckých mažoretiek a končíme 8. júna koncertom laureátov.

kinoKino sa nachádza v Dom kultúry na Matičnom námestí v Čadci a v priebehu každého mesiaca ponúka široký repertoár aktuálnych filmov a predstavení. 

KalendariumV priebehu roka jednotlivé kysucké obce a mestá pripravujú podujatia, ktoré sú tradičné pre náš región. Sú však aj také, ktoré sú výnimočnejšieho rázu, pripravované pre zábavu a oddych, športové a spoločenské vyžitie.