letoVRNa Veľkej Rači si môžete užiť peknú dovolenku aj počas leta.Či už si plánujete len oddýchnuť a načerpať energiu v prekrásnej kysuckej prírode alebo ste aktívni milovníci horskej turistiky či cyklisti, ktorí môžu využiť kilometre malebných trás po celej Oščadnici. Pre mladých nadšencov sú pripravené adrenalínové cyklistické zjazdy priamo v stredisku.

V letnom centre zábavy nájdete rôzne atrakcie pre všetky vekové kategórie. Centrum zábavy na Veľkej Rači je aj výborným tipom na školský výlet pre deti. Počas celého leta sa v stredisku konajú rôzne akcie, ktoré spestria letný prázdninový program každému návštevníkovi. Na Veľkej Rači - každému sa páči. 

Bobová dráha

Hlavnou atrakciou letnej sezóny je bobová horská dráha, ktorá svojou dĺžkou 1300 m patrí medzi najdlhšie bobové dráhy v strednej Európe. Celá dráha je konštruovaná s prihliadnutím na maximálnu bezpečnosť, pričom jeho maximálna rýchlosť je technicky prispôsobená na 40 km/h. Vozíky sú dvojmiestne, pričom sa na nich môžu viezť aj dve dospelé osoby. Na svoje si prídu všetci - malí aj veľkí. Príďte vyskúšať tento adrenalínový zážitok.

Kolobežky MONSTER

Od vrcholovej stanice v Dedovke budete môcť vyskúšať svoje adrenalínové cítenie v zjazde dolu svahom na perfektnej robustnej kolobežke (MONSTER). Ak nemáte stále dosť adrenalínu, je vám k dispozícii outdoorová lezecká stena vysoká 11 m. Je určená pre malých aj veľkých horolezcov.

Klasické trampolíny a bungee trampolíny

Super zábavou hlavne pre malých skokanov budú určite trampolíny, pre tých väčších je tu veľká trampolína X – Jump. Bungee trampolína je ideálna zábava na robenie rôznych sált, či už dvojitých, trojitých, vpred alebo vzad až do výšky 7 m. 

Detské lanové centrum

Nezabudli sme ani na úplne maličkých, pre nich je k dispozícii bezplatné lanové centrum. Na celom detskom okruhu je pre deťúrence pripravených 8 prekážok, lanová pyramída a lanový tunel. 

Karolšus

Tarzaní zvoz Karolšus má dĺžku s prestupom 170m. Ide o zjazd na vysunutom lane, ktoré účastník zjazdí zavesený na horolezeckom sedáku po kladke. Táto atrakcia ponúka skvelý adrenalínový zážitok pre všetkých, ktorí radi skúšajú niečo nové. 

Aquazorbing

Predstavuje veľkú guľu vyrobenú z priehľadného PVC, ktorá je určená na chôdzu po vode. Vyskúšajte si bezpečnú a jedinečnú zábavu.

 

Lukostreľba

Môžete si vyskúšať strieľať z lukov s dreveným stredom a drevolaminátovými ramenami s mieridlami. Je to vhodné pre začiatočníkov na terčovú streľbu zo vzdialenosti od 5 do 10 m, podľa vyspelosti strieľajúceho.

Historický kolotoč

Zatočte sa na historickom kolotoči! Len v stredisku Snowparadise nájdete repliku jedného z prvých kolotočov, aké v minulosti existovali. Vstup zdarma!

 

Bike park - viac info na tomto odkaze.bike park snow paradise trasy

 

Mapa atrakcií:

snowparadise - mapa

 

A ak máte chuť zažiť ešte niečo navyše, príďte navštíviť stredisko aj počas akcií, ktoré sú pripravené na toto leto: https://snowparadise.sk/akcie-v-stredisku_leto/

Otváracie hodiny

Máj - Jún

SO-NE a štátne sviatky 9:00 – 17:00 h

Júl - August

PO-PI od 9:00 – 17:00 h

SO-NE od 9:00 – 18:00 h

September - Október

SO-NE a štátne sviatky 9:00 – 17:00 h

V prípade nepriaznivého počasia bude stredisko zatvorené.

Viac informácií: www.snowparadise.sk

 

Fotogaléria: