srnka zimaZima je pre mnohých ľudí najkrajším obdobím v roku. Zvlášť deti majú radosť zo stavania snehuliakov, spúšťania sa na sánkach, boboch i klzákoch. Nemôžeme opomenúť ani  lyže a bežky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou výbavy na Kysuciach. 

Zimné obdobie môžete na Kysuciach prežiť s deťmi aktívne s pomocou projektu "Kysuce sú pre rodiny súce", ktorého súčasťou je súťažná pohľadnica. Tú deti získajú na viac ako 20 rôznych miestach - v partnerských penziónoch, v informačných kanceláriách a na obecných a mestských úradoch.

Súťažná pohľadnica obsahuje 6 tipov na zimné aktivity s deťmi:

1. Lyžovačka v lyžiarskom stredisku Snowparadise Veľká Rača Oščadnica (denné/večerné lyžovanie, adrenalínová bobová dráha)  - www.snowparadise.sk 

2. Lyžovačka v SKI Makov (denné/večerné lyžovanie, snowtubing) - www.skimakov.sk 

3. Lyžovačka v Športcentrum Oščadnica (denné/večerné lyžovanie) - www.sportcentrum.gajuz.sk

3. Zimné kúpanie v drevenom kúpacom sude alebo diabolskom kotle v Sudoparku v Klokočove - www.sudopark.sk 

4. Zimné korčuľovanie na klzisku v Rodinka Resort v Oščadnici - www.kamilka.sk 

5. Zimný turistický pochod "Vysocká nočná stopa" pre bežkárov aj peších vo Vysokej nad Kysucou (17. 02. 2017) - www.vysokanadkysucou.sk 

Deti môžu získať nálepku zvieratka do súťažnej pohľadnice na každom uvedenom mieste. 

Aby toho nebolo málo, zbieranie nálepiek bude aj odmenené – deti získajú po nalepení minimálne 3 nálepiek zo 6 možných v informačných centrách malý darček. Zároveň po vyplnení registračného formulára budú zaradení do veľkého žrebovania o vecné ceny. 

Súťaž trvá od 15. 12. 2017 do 15. 03. 2018. 

plagat

Na týchto miestach získaš súťažnú pohľadnicu:

letak zoznam

Súťažná pohľadnica:

pohladnica1 strana

pohladnica