thumb cyklobus ikonaSpoznávate radi región zo sedla bicykla a stalo sa Vám už, že ste si trasu skrátili kvôli tomu, že zaujímavá lokalita je príliš ďaleko? Aj v tomto roku Žilinský samosprávny kraj v spolupráci s ďalšími subjektmi zabezpečuje cyklobus na trase Žilina - Nová Bystrica a späť. 

Ak by ste sa vybrali na výlet na bicykli s deťmi, určite túto možnosť oceníte. Ak máte záujem o takúto službu, lístok si môžete zakúpiť priamo u vodiča (platí sa lístok podľa vzdialenosti + 0,50 € za bicykel), resp. využiť predpredaj v miestenkovom systéme https://amsbus.sk alebo osobne na Klientských centrách SAD Žilina (KC OC Mirage, AS Žilina, AS Martin, AS Čadca), prípadne u všetkých predajcov cestovných lístkov a miesteniek AMSBus.

Spoje premávajú v sobotu, nedeľu a vo sviatok od 10. 06. 2018 do 30. 09. 2018 a v piatok v termíne od 06. 07. 2018 do 31. 08. 2018.

Bicykle sa prepravujú na cyklovleku, ktorý má obmedzenú kapacitu 24 bicyklov. V prípade naplnenia kapacity, majú prednosť zakúpené lístky v predpredaji. Pri zakúpení spiatočného lístka (cestovné + miestenky + dovozné bicykla) v predpredajnom systéme sa poplatok za spiatočnú cestu dovozné bicykla neúčtuje.

Prepravný poriadok je možné stiahnuť v PDF formáte tu

Cestovný poriadok kysuckého cyklobusu:

cyklobus 2 1

cyklo 2018 4