SKI apartmanyApartmánový dom sa nachádza v obci Makov, priamo pod stanicou lyžiarskych vlekov SKI MAKOV, len niekoľko kilometrov od hraníc s Českou republikou. Ponúka kvalitné služby ubytovania, stravovania a wellness pre všetkých návštevníkov a lyžiarov. 

 

 

 

Vychutnajte si príchod Nového roka v apartmánoch SKI MAKOV.

Počas Vášho pobytu si užijete skvelú lyžovačku a dobré jedlo.

SILVESTER 2017 pri živej hudbe, so slávnostnou večerou, večerným rautom, polnočným prípitkom a ohňostrojom v hodnote 33,00 €. 

SKI Apartmany

SKI APARTMÁNY MAKOV ponúkajú:

Ubytovanie

Komfortne a účelovo zariadené izby a apartmány, s dostatkom odkladacieho priestoru, s dobrým bezbariérovým prístupom, majú kapacitu až 72 pevných lôžok. Sú vhodné na rekreačné pobyty aj pre rodiny s malými deťmi. Taktiež je tu možné zorganizovať odborné semináre, teambuildingové stretnutia, workshopy, prednášky a školenia s kapacitou priestoru pre približne 65 účastníkov. K dispozícii sú dva školiace priestory. Príjemné prostredie je ideálne aj na rôzne rodinné oslavy vrátane svadieb.

Reštaurácia a bar
Stravovanie je možné počas celého dňa v Reštaurácii s kapacitou 64 miest. Okrem regionálnej tu nájdete i špeciality svetovej kuchyne. Klientom je k dispozícií aj terasa s výhľadom na lyžiarske stredisko.


Wellness

Okrem aktívneho oddychu je pre návštevníkov k dispozícii wellness centrum, v ktorom si môžu oddýchnuť a načerpať nové sily. Nájdete tu klasickú suchú saunu, vírivú vaňu, ochladzovací bazénik, relaxačné ležadlá. Taktiež si môžete vybrať zo širokej ponuky masáží.

Bližšie informácie: www.makovapartmany.sk 

Fotogaléria: