sudoparkBlíži sa čas Vianoc. Čas, kedy ľudia chcú zabudnúť na stres, oddýchnuť si od zhonu a byť so svojimi blízkymi. Možno aj práve vy uvažujete, kde budete tráviť najkrajšie sviatky v roku. Jednou z príjemných možností je návšteva Sudoparku v Klokočove, miesta, ktoré svojím prostredím a čarom pôsobí ako kúpeľ na dušu. 

 Keď zavítate do Sudoparku zistíte, že ste v obklopení prírody, v dedinke plnej atrakcií.  Zima v tejto oblasti býva tuhá, ale úžasne romantická. Čaro prostredia dotvárajú obnovené drevenice, hľadané ticho a pokoj. 

Ten pravý zážitok na vás iba čaká. Tri drevom vykurované kúpacie sudy, ktoré sú umiestnené pod holým nebom. Každý zo sudov má kapacitu 6 osôb. Voda v sudoch je zohrievaná na teplotu 38- 41 °C. Efekt pobytu v sudoch je podobný pobytu v saune. Ochladiť sa môžete v sude, ktorý je zabudovaný v zemi s prítokom horského prameňa. Pre tých kreatívnejších  je schladenie v snehovej prikrývke väčším zážitkom.

Okrem sudov sú k dispozícii aj ďalšie služby. Novinkou je diabolský kotol, ktorý bol doteraz používaný iba v Rusku a Ukrajine. Ide o 1,8 tony vážiaci liatinový kotol s priemerom 2,5 m a objeme 2 m³, pod ktorým sa kúri drevom.  Využiť môžete priestory pre stolný tenis a biliard, saunu a reštauráciu. Zaujímavé nielen pre deti sú vychádzky na koči alebo saniach ťahaných koňmi, ktoré vám môžu pripomenúť rozprávku Mrázik. Samozrejmosťou je ubytovanie v komfortne zariadených dreveniciach. 

Kontakt: www.sudopark.sk