detske centrum2Detské centrum v Krásne nad Kysucou, ktoré bolo slávnostne otvorené 24. marca 2022 sa nachádza v budove kultúrneho domu na 1. poschodí (vchod je z námestia).

Nájdete tu ihrisko s farebnými guličkami, detskú kuchynku aj drevený pracovný stôl. V centre sú k dispozícii tuli vaky na oddych, detské stolíky s legom, autíčka, drevené kocky a rôzne hračky. Nechýba ani magnetická tabuľa, na ktorú si môžu deti kresliť, alebo rozmiestňovať magnetky. K dispozícii je aj smart TV, na ktorej je možnosť sledovať videá z YouTube a bezplatná WIFI. Vďaka samoobslužným predajným automatom si môžu dospelí vychutnať kvalitnú kávu, pre deti tu je čaj, horúca čokoláda a iné nápoje. Nechýbajú ani rôzne pochutiny, bagety a sladkosti.

 detske centrum3

 zabavne centrum 3

 zabavne centrum krasno

Súčasťou zábavného centra je aj kaviareň a cukráreň. V ponuke je kvalitná talianska káva Trieste, množstvo teplých i studených nealko nápojov, rôzne mliečne nápoje, či horúca čokoláda, koláče, sladké ovocné poháre, palacinky, hot-dogy, toasty.

Prevádzková doba:

Pondelok - piatok: 10:00 - 18:00 (obed: 11:30 - 12:00)

Vstupné: zdarma

Kontakt:
Detské centrum, 1.mája 1538, 023 02 Krásno nad Kysucou
Telefón: 041 / 438 52 39
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

detske centrum

Text a foto: www.mestokrasno.sk

 

 

Pin It