SKI APARTMÁNYApartmánový dom sa nachádza v tichom, kysuckom údolí Makova, priamo pod stanicou lyžiarskych vlekov SKI MAKOV, len niekoľko kilometrov od hraníc s Českou republikou. Tunajšia oblasť má štatút klimatických kúpeľov a je súčasťou CHKO Kysuce.

 

 

  • Ubytovanie

Komfortne a účelovo zariadené izby a apartmány, s dostatkom odkladacieho priestoru, s dobrým bezbariérovým prístupom, majú kapacitu až 72 pevných lôžok. Sú vhodné na rekreačné pobyty aj pre rodiny s malými deťmi. Taktiež je tu možné zorganizovať odborné semináre, teambuildingové stretnutia, workshopy, prednášky a školenia s kapacitou priestoru pre približne 65 účastníkov. K dispozícii sú dva školiace priestory. Príjemné prostredie je ideálne aj na rôzne rodinné oslavy vrátane svadieb.

Typy apartmánov a izieb:

  • 4 menšie izby (2 jednolôžkové postele)
  • 5 veľkých izieb (3 jednolôžkové postele)
  • 15 apartmánov (manželská posteľ + 1 posteľ)
  • 2 veľké apartmány (manželská posteľ + 2 - 3 postele)

Vo väčších izbách a apartmánoch je možné doplniť 1 - 2 prístelky pre deti.
Izba prispôsobená bezbarierovému prístupu.

 

  • Reštaurácia a bar

Stravovanie je možné počas celého dňa v Reštaurácii s kapacitou 64 miest. Okrem regionálnej tu nájdete i špeciality svetovej kuchyne. Klientom je k dispozícií aj terasa s výhľadom na lyžiarske stredisko.

 

  • Wellness

Okrem aktívneho oddychu je pre návštevníkov k dispozícii wellness centrum, v ktorom si môžu oddýchnuť a načerpať nové sily. Nájdete tu klasickú suchú saunu, vírivú vaňu, ochladzovací bazénik, relaxačné ležadlá. Taktiež si môžete vybrať zo širokej ponuky masáží.

 

  • Discgolf

Od jari do neskorej jesene je pre návštevníkov k dispozícii discgolfové ihrisko, ktoré patrí medzi prvé na Slovensku.

 

Bližšie informácie:

Telefón: +421 41 43 64 149
Mobil: +421 944 940 621
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., vedenie hotela: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.makovapartmany.sk

 

Fotogaléria: