kysucka izba fotka 1Kysuckú izbu nájdete na železničnej stanici v Čadci. Pre cestujúcu, ale aj necestujúcu verejnosť ponúka široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov, čerstvých zeleninových šalátov, obložených bagiet, čerstvo zapekaných panini, jadranskú kopčekovú zmrzlinu a iné občerstvenie.

Kysucká izba ponúka posedenie s kapacitou 45 miest vo vnútri a 28 miest na terase. 

Poslaním zariadenia je pripomenutie minulosti Kysúc a navodenie príjemnej atmosféry. Interiér aj ponuka sortimentu je prispôsobená tak, aby vyvolala dojem tradičných Kysúc. Zariadenie je z masívneho dreva, nechýbajú ani dobové predmety. Zaujímavosťou sú okná, na ktorých uvidíte fotografie železničnej stanice a hotela Beskyd v ich pôvodnej podobe.

V ponuke je sedem druhov čapovaného piva Urpiner, čapovaná BB kola, čapovaný hroznový nápoj a kvalitná talianská káva Carraro. Posedíte si v príjemnom nefajčiarskom prostredí, v ktorom máte k dispozícii aj Wifi pripojenie k internetu a možnosť vychutnať si atmosféru filmových prenosov v HD kvalite na veľkom plátne. 

Z občerstvenia sú v ponuke zeleninové šaláty, čerstvo zapečené panini a bagety. Počas leta máte možnosť vychutnať si kvalitnú jadranskú kopčekovú zmrzlinu. Výrobca je zástancom BIO výrobkov, preto táto zmrzlina je vyrobená najmä z prírodných zmrzlinových pást, aróm a farbív. V ponuke je novinka - špagetová zmrzlina, ktorá sa podáva v tvare špagiet v mliečnych a ovocných príchutiach. 

Ak sa rozhodnete organizovať oslavu, zariadenie ponúka zapožičanie párty súdkov, sudového piva s mechanickou pipou a výčapné zariadenie s chladením. 

V roku 2015 Kysucká izba získala Firemný certifikát Dôveryhodná firma, ktorý sa prideľuje podnikateľom, ktorí sa vyznačujú výbornou povesťou medzi klientmi a obchodnými partnermi.  

Virtuálna prehliadka: 

Kontakt:

Kysucká izba - Železničná stanica Čadca
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Telefón: 0908 901 047
Web: www.kysuckaizba.sk

Kysucká izba počas roka ponúka mnoho akcií s nádychom folklóru. Pozrite si video z pochovávania basy a prežite atmosféru živých podujatí priamo v Kysuckej izbe na železničnej stanici v Čadci.

 

 

Ďalšie vydarené podujatie prinieslo stavanie mája na Železničnej stanici v Čadci: 

 

 

 

Fotogaléria:

Pin It