husarik-01Ak neviete, kam pozvať návštevu zo zahraničia, ktorá prišla na Kysuce, Hotel Husárik je tou správnou voľbou. Luxusný 4 - hviezdičkový hotel sa nachádza nad mestom Čadca, cca 3 km od jeho centra v nadmorskej výške 740 m n. m.

Obklopený pohorím Javorníkov vystihuje svojim zovňajškom a štýlom zariadenia prostredie, v ktorom sa nachádza. Okrem ubytovacích a doplnkových služieb, ponúka hotel aj široký výber kvalitných jedál z jedálneho lístka či denného menu. Neoddeliteľnou súčasťou hotela je reštaurácia - kaviareň, poľovnícky salónik s krbom s otvoreným ohniskom a Bavorská izba so štýlovým sedením a keramickou pecou. V letných mesiacoch je súčasťou reštaurácie a kaviarne veľká terasa.

Zariadenie je vhodné na usporiadanie svadobných hostí, rodinných osláv, firemných posedení, banketov a iných spoločenských udalostí.  Príďte si vychutnať kvalitnú kávu či chutné jedlo so svojou rodinou či priateľmi do príjemného prostredia. 

 

HH7

HH5


Kontakt:

Adresa: Časť u Husárikov 2259, 022 04 Čadca (k hotelu nevedie priame autobusové či vlakové spojenie, nachádza sa cca 3 km od centra mesta Čadca; prístup je po asfaltovej ceste, v zimnom období je vhodné použiť v záverečnom úseku s vyšším stúpaním snehové reťaze)

GPS: 49°24´46.32´´ S, 18°46´38.13´´ V

Telefón: recepcia: +421-41-4334766, kancelária: +421-41-4334764
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria:

Pin It