Ubytovacie zariadenia

Penzion central

Penzión CENTRÁL sa nachádza v centre obce Oščadnica, v blízkosti TOP lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Penzión ponúka 30 lôžok v 2, 3 a 4 lôžkových izbách s kompletným vybavením.

cechospol-01

Penzión v blízkosti štátnej hranici s Poľskou republikou. Pohodlné ubytovanie v 2 a 3 posteľových izbách s vlastnou kúpeľňou. V reštaurácii ponúkame slovenskú aj medzinárodnú kuchyňu.

penzion gajuz 001

Penzión Solisko, nazvaný podľa "Soľnej cesty", ktorá prechádzala v minulosti obcou Oščadnica do Poľska, bol postavený v roku 2003. Nachádza sa v časti Závozy, 800 m od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača (lanová dráha Lalíky). 

penzion gajuz 001

V penzióne Gájuz - Family*** môžete stráviť príjemnú rodinnú letnú a zimnú dovolenku v pokojnom horskom prostredí. Ubytovanie je vhodné pre rodiny, firmy, školy. Celková kapacita je 53 hostí.

husarik-01

Luxusný 4 - hviezdičkový hotel sa nachádza nad mestom Čadca, cca 3 km od jeho centra v nadmorskej výške 740 m n. m. Obklopený pohorím Javorníkov vystihuje svojim zovňajškom a štýlom zariadenia prostredie, v ktorom sa nachádza.