Ubytovacie zariadenia

Penzión CENTRÁL sa nachádza v centre obce Oščadnica, v blízkosti TOP lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Penzión ponúka 30 lôžok v 2, 3 a 4 lôžkových izbách s kompletným vybavením.

Penzión v blízkosti štátnej hranici s Poľskou republikou. Pohodlné ubytovanie v 2 a 3 posteľových izbách s vlastnou kúpeľňou. V reštaurácii ponúkame slovenskú aj medzinárodnú kuchyňu.

Penzión Solisko, nazvaný podľa "Soľnej cesty", ktorá prechádzala v minulosti obcou Oščadnica do Poľska, bol postavený v roku 2003. Nachádza sa v časti Závozy, 800 m od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača (lanová dráha Lalíky). 

Apartmány Tichá sú situované v príjemnej pokojnej lokalite Tichej doliny v obci Oščadnica, časť Laliky – Závozy. Nielen svojou lokalizáciou, ale aj vybavením, sú vhodné pre rodiny s deťmi, lyžiarov, rodinné stretnutia i firemné akcie.

Chata pod Kykulou ponúka komfortné celoročné samostatné ubytovanie s kúpacou kaďou, saunou a vínnym archívom v Oščadnici. 

V penzióne Gájuz - Family*** môžete stráviť príjemnú rodinnú letnú a zimnú dovolenku v pokojnom horskom prostredí. Ubytovanie je vhodné pre rodiny, firmy, školy. Celková kapacita je 53 hostí.

Luxusný 4 - hviezdičkový hotel sa nachádza nad mestom Čadca, cca 3 km od jeho centra v nadmorskej výške 740 m n. m. Obklopený pohorím Javorníkov vystihuje svojim zovňajškom a štýlom zariadenia prostredie, v ktorom sa nachádza.