penzion gajuz 001V penzióne Gájuz - Family*** môžete stráviť príjemnú rodinnú letnú a zimnú dovolenku v pokojnom horskom prostredí. Ubytovanie je vhodné pre rodiny, firmy, školy. Celková kapacita je 53 hostí.

Ubytovanie

Penzión Gájuz - Family*** ponúka 12 trojlôžkových s prístelkou a 1 päťlôžkovú izbu. K dispozícii sú moderne zariadené izby, ktoré vám zabezpečia zaslúžený oddych a pohodu. V celom objekte je internet. Penzión sa nachádza v areáli lyžiarskeho strediska Športcentrum Oščadnica.

Wellness ponuka

  • bazén s protiprúdom
  • fínska sauna
  • ľadové vedro
  • relaxačný a masážny kútik

Reštaurácia

Penzión ponúka svojím hosťom možnosť stravovania a posedenia v príjemnom prostredí štýlovej reštaurácie. Čaká vás bohatý výber jedál z mäsa, zeleniny, cestovín, šalátov, pizza, dezerty a slovenská kuchyňa. K dispozícii aj jedálny lístok pre deti.

Grilovanie

V areáli penziónu je aj možnosť príjemného posedenia pri ohníku, v kruhu svojich priateľov a známych. Na požiadanie poskytujú chladený výčap na pivo, chutný kotlíkový gulášik, pečené prasiatko na drevenom uhlí, chutnú živánsku, špekáčiky, domácu klobásku alebo iné špeciality vhodné na grilovanie. Záhradné ohnisko je vhodné aj pre poriadanie firemných akcii na utužovanie dobrých vzťahov v kolektíve.

Pre deti

Pre príjemné posedenie a strávenie rodinnej dovolenky je pre ubytovaných hostí celoročne k dispozícií detský park so šmýkačkami, preliezkami a posilovačkami. Počas zimy ponúkame v areáli Športcentrum detskú lyžiarsku školu so skúsenými inštruktormi lyžovania, snowboardingu.

Jednania, školenia pre firmy

Pre organizovane obchodných jednaní alebo podnikových školení je vám k dispozícií konferenčná miestnosť s 50 stoličkami. Miestnosť je vybavená pripojením na internet, diaprojektorom a flipchartom. Na zábavu a oddych vám dodajú chvíle strávené pri biliarde, stolnom tenise a iných zábavných atrakciách. K dispozícii majú aj krb, ohnisko, štvorkolku a horské káry.

Kontakt

Oščadnica 1808, 023 01 Oščadnica, GPS: 49.43346, 18.881097

tel.: 00421 41/4382 199
tel.: 0905 732 710
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

web: www.penzion.gajuz.sk

Pin It