husarik-01Luxusný 4 - hviezdičkový hotel sa nachádza nad mestom Čadca, cca 3 km od jeho centra v nadmorskej výške 740 m n. m. Obklopený pohorím Javorníkov vystihuje svojim zovňajškom a štýlom zariadenia prostredie, v ktorom sa nachádza. 

Ubytovanie:

Hotel Husárik ponúka pohodlné ubytovanie s kapacitou 80 lôžok (vrátane prísteliek). Izby sú ladené do teplých farieb v kombinácii s masívnym vyrezávaným drevom. Každá izba má svoje sociálne zariadenie (vaňa resp. sprchovací kút), sušič na vlasy, telefón, TV, minibar, napojenie na WIFI vo vyhradených priestoroch a trezor. Niektoré izby majú balkón.V hoteli sa nachádza 27 izieb, z toho 5 jednolôžkových, 12 dvojlôžkových (dvojlôžko), 5 dvojlôžkových (oddelené postele), 1 trojlôžková a 4 apartmány (jeden apartmán so 4 lôžkami, tri apartmány s 3 lôžkami; z toho v jednom sa nachádza krbová pec), hotel disponuje 25 prístelkami. Viac info TU.

Hotel ponúka aj rôzne akciové výhodné balíčky na svoje služby (wellnes pobyt, turistika na horách, romantický/aktívny/rodinný pobyt). Viac info TU. 

Stravovanie:

Neoddeliteľnou súčasťou hotela je reštaurácia - kaviareň, poľovnícky salónik s krbom s otvoreným ohniskom a Bavorská izba so štýlovým sedením a keramickou pecou. V letných mesiacoch je súčasťou reštaurácie a kaviarne veľká terasa.

Zariadenie je vhodné na usporiadanie svadobných hostí, rodinných osláv, firemných posedení, banketov a iných spoločenských udalostí.

Wellness:

K dispozícii je bazén, vírivka (20 min/osoba/8,50 €) a fínska sauna (30 min/osoba/7,00 €). Hoteloví hostia majú zahrnuté využívanie bazénu v cene ubytovania. V hoteli je možnosť dať si urobiť aj rôzne typy masáží, využiť fitnescentrum a tenisový kurt.

Školenia, konferencie:

Hotel je vybavený aj pre potreby školiacich a iných odborných pobytov. V zasadacej miestnosti, s kapacitou 20 miest, sa nachádza projektor s plátnom a flipchart. V miestnosti je denné svetlo, okná s možnosťou zatemnenia. Pre väčšie skupiny je možnosť zabezpečiť konferenciu v Bavorskej izbe, s kapacitou 60 miest s možnosťou variabilného sedenia, s projektorom a plátnom.

Okolie hotela:

Poloha hotela je východiskovým bodom na zimnú a letnú turistiku do pohoria Javorníky. V zimnom období je z hotela vedená strojovo udržiavaná lyžiarska bežecká stopa na Beskydsko-Javornícku lyžiarsku bežeckú magistrálu. 

Deti:

Ubytovaní hostia majú k dispozícii vonkajšie detské oplotené ihrisko.

Kontakt:

Adresa: Časť u Husárikov 2259, 022 04 Čadca (k hotelu nevedie priame autobusové či vlakové spojenie, nachádza sa cca 3 km od centra mesta Čadca; prístup je po asfaltovej ceste, v zimnom období je vhodné použiť v záverečnom úseku s vyšším stúpaním snehové reťaze)

GPS: 49°24´46.32´´ S, 18°46´38.13´´ V

Telefón: recepcia: +421-41-4334766, kancelária: +421-41-4334764
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Fotogaléria:

Pin It