bezkovanie vysoka nad kysucouV obci upravili dva bežkárske okruhy - Kelčovské lúky a Liesková. Okruh Kelčovské lúky môžete absolvovať aj večer s čelovkou.

Dňa 6. 2. 2023 boli upravené nasledovné trasy:

1.) Bežecký okruh - Liesková

Nájdete ho nad centrom obce. Začína sa ihneď za železničným prejazdom na ceste na Vrchrieku a pokračuje smerom do centra až po "Zimnú vodu". Okruh má rovinky, ale i stúpania a klesania. Okruh bol oproti minulému roku predĺžený. 

 Vysoka nad Kysucou okruh Lieskova

2.) Bežecký okruh - Kelčovské lúky

Tento okruh nájdete v miestnej časti Nižný Kelčov. Okruh vedie po rovine Kelčovských lúk a je dlhý 1,4 km. Ak prídete autom, kľudne zaparkujte na odhrnutej ploche pred autobusovou zastávkou smerom do Vyšného Kelčova. Trasu môžete absolvovať i večer s čelovkou.

Vysoka nad Kysucou Kelcovske luky

 

Viac info: https://lnk.sk/xcvw

 

 

 

Bežkársky okruh - KELČOVSKÉ LÚKY

Ustálenie počasia a nový čerstvý sneh nám v pondelok 31. januára 2022 umožnil v obci Vysoká nad Kysucou vytvoriť prvý z plánovaných bežkárskych okruhov - KELČOVSKÉ LÚKY. Tento okruh nájdete v miestnej časti Nižný Kelčov. Okruh vedie po rovine a je dlhý 1,6 km. Ak prídete autom, kľudne zaparkujte na odhrnutej ploche pred autobusovou zastávkou smerom do Vyšného Kelčova. A to najdôležitejšie - okruh môžete absolvovať i večer s čelovkou.

bezky vysoka okruh 2

Bežkársky okruh - LIESKOVÁ

V utorok 1. februára 2022 sa nám podarilo upraviť najdlhší a zároveň i najťažší bežkársky okruh - LIESKOVÁ, nad centrom našej obce. Tento rok je predĺžený od cesty na Vrchrieku ponad Novú kolóniu až po Zimnú vodu! Jeho úprava zabrala takmer 3 hodiny! Ak si teda trúfate, treba ho vyskúšať ...

bezky vysoka okruh 1

Zdroj: FB Vysoká nad Kysucou 

Pin It