titulna finUmelci vyjadrujú vo svojich dielach kreatívnosť ich vlastnej Duše...Tento dar im prepožičal Boh, aby vdýchli život obyčajným veciam ako sú farby a plátno. Jedným z takýchto jedinečných miest v Žilinskom kraji je aj Kamila g. Art Gallery & studio vo Vysokej nad Kysucou.

Už pri vstupe do tejto podkrovnej galérie Vás očarí nevšedná atmosféra interiéru. Impozantná konštrukcia drevených krokiev z minulého storočia a na nich s citom zavesené skvosty, ktoré očaria každého. Námety týchto olejomalieb vychádzajú z vnútorných pocitov, ktoré mladá umelkyňa zbiera po cestách svetom. „S láskou maľujem obrazy, je to moja vášeň...s pozitívnou energiou, ktorá je zahalená rúškom tajomstva“, hovorí umelkyňa s úsmevom, a tak pozitívne naladí aj Vás. Kamila g. sa venuje maľovaniu už od útleho veku a v posledných rokoch našla svoj štýl a jedinečný smer. Pre jej diela je charakteristická jemnosť farieb, veľa slnečného jasu v pozadí s ukrytým tajomstvom a kvalita olejových farieb, ktorá bude tešiť generácie.

Ak by ste chceli pohladiť svoje oči a dušu a urobiť sebe i svojim priateľom zo všedného dňa výnimočnú chvíľu, tak sa určite zastavte v tejto očarujúcej galérii. Nájdete ju vo Vysokej nad Kysucou v časti Nižný Kelčov pri železničnej zastávke a je voľne prístupná pre verejnosť. Osobné stretnutie s umelkyňou v jej galérii si môžete vopred dohodnúť aj cez Facebookovú stránku Kamila g. Art Gallery & studio.

Fotogaléria: 

Pin It