korculovanie vysokaKorčuľovanie na upravených ľadových plochách je neodmysliteľnou súčasťou kysuckej zimy. Samozrejmou podmienkou je mrazivé počasie a v najlepšom prípade minimum snehu.

V minulosti to boli predovšetkým rieky, ktoré boli miestom stretnutia korčuliarov a hráčov hokeja, dnes už sú možnosti oveľa širšie. 

Korčuľovanie v regióne je možné:

MM aréna v Krásne nad Kysucou:

Športovci a návštevníci môžu byť na ľade bez prestávky. Aj v lete, kedy sa viaceré ľadové plochy zatvárajú. Verejné korčuľovanie momentálne prebieha v nedeľu od 14:30 do 16:00 hod.

Ľadová plocha má medzinárodné parametre, celoročnú prevádzku i komfortné šatne. Ideálne miesto pre aktívnych i amatérskych hokejistov. 

Súčasťou je aj obchod s hokejovým výstrojom, brúsenie a požičiavanie korčúľ, bezbariérový prístup i bezplatné parkovanie.

Informáciehttps://www.mmarena.sk/sk/hokejova-hala.html

mm arena

 

Mesto Čadca:

 • pozýva všetkých fanúšikov korčuľovania na ľade, aby využili bezplatné verejné korčuľovanie pre obyvateľov Čadce a prišli do MM Arény v Krásne nad Kysucou. Každý utorok v čase 16:30 do 18:00 hod. 
  Stačí sa pri vstupe preukázať, že ste obyvateľom mesta a vstup je bezplatný /kartička poistenca, občiansky preukaz/.
 • Milošovský rybník - Čadca Milošová - rybník je voľne prístupný; možnosť hrania hokeja. Prístup: 6 km od Čadce, smer Milošová - Megoňky; pod ZŠ u Prívary a kostolom odbočka vľavo). Momentálne nie je možné korčuľovať z dôvodu zasneženej plochy (aktualizované 6. 1. 2020).
 • Pre aktuálne informácie sledujte stránku: www.mestocadca.sk

korculovanie cadca2

Obec Vysoká nad Kysucou - INFORMÁCIA 2019!!:

 • Verejné korčuľovanie na ľadovej ploche pri Základnej škole s materskou školou v ústredí obce. Ľadová plocha je BEZPLATNE prístupná počas celého dňa. Samozrejmosťou sú i hokejové brány pre prípadných hokejistov. 
 • Pre aktuálne informácie sledujte stránku: www.vysokanadkysucou.sk

korculovanie vysoka

 

Obec Skalité - INFORMÁCIA 2019!!

 • Pozývame deti, rodičov a všetkých priaznivcov korčuľovania na klzisko za zdravotným strediskom, ktoré je v prevádzke každý deň do 21:00 hod.

skalite klzisko

Obec Oščadnica - Rodinka Resort - INFORMÁCIA 2019!!:

 • Korčuľovanie denne podľa počasia - 3 € dospelý, 2 € dieťa – 1,5 hodiny. 
 • Korčule je možné požičať si aj priamo na mieste - v požičovni - 3 € dospelý, 2 € dieťa. 
 • Pre aktuálne informácie sledujte stránku: www.kamilka.sk 
  korculovanie kamilka

 

 

Pin It