Športové zariadenia

kupaliskocadca

OTVORENIE LETNEJ SEZÓNY: 18. 6. 2022. Ďalšie termíny v júni: 19. 6., 25. a 26. 6. Od 1. júla už každý deň.  

Mestské kúpalisko v Čadci bolo vybudované v priebehu jedného roka a otvorilo svoje brány širokej verejnosti 1. júla 2017. Kúpalisko má k dispozícii plaveckú časť i priestor pre detské atrakcie. Voda v bazéne sa ohrieva na cca 28 °C. 

logo rodinka resort finále

Rodinka Resort je športovo-rekreačný areál, ktorý sa nachádza v stredisku cestovného ruchu Veľká Rača, približne 300 m od zastavanej časti obce Oščadnica. Je vzdialený 7,3 km od hlavnej cesty vedúcej zo Žiliny do Čadce.

Sportcentrum

Športcentrum Oščadnica ponúka mnohé zábavné a adrenalínové aktivity s možnosťou zapožičať si horské a cestné bicykle, horské a cestné kolobežky, horské káry – trojkolky, motorové štvorkolky pre deti aj dospelých.

čadca plaváreň

V mestskej plavárni nájdete na jednom mieste niekoľko možností športového a relaxačného vyžitia. Pre všetkých obyvateľov Čadce, ostatných obcí i návštevníkov regiónu je k dispozícii plavecký bazén, posilňovňa, solárium a sauna. Plaváreň organizuje plavecké kurzy a školy plávania.

areál športu a oddychu

Ak si chcete zašportovať a nechce sa vám túlať okolitou krajinou, môžete navštíviť Areál športu a oddychu v Turzovke - Závodí. Ponúka všestranné športové vyžitie. K dispozícií je viacúčelové ihrisko s hracou plochou o rozmeroch 42 m x 22m.