Ski Makov titZAHÁJENIE SEZÓNY: 27. 12. 2018. Lyžiarske stredisko SKI MAKOV sa nachádza v obci Makov, v okrese Čadca v Chránenej krajinnej oblasti Kysuce. Stredisko je obľúbené predovšetkým medzi mladými rodinami s deťmi, k čomu ho predurčujú najmä široké lyžiarske svahy, ktoré umožňujú bezpečnú lyžovačku. Lyžiarske zjazdovky stredne ťažké a ľahké (v celkovej dĺžke 6 050 m) sú položené v nadmorskej výške 660 – 948 m n.m. a sú pravidelne upravované.

V stredisku sú 4 lyžiarske vleky s celkovou prepravnou kapacitou 2850 os./hod., 2 km zasnežovaných trás a 1200 m dlhá osvetlená zjazdovka. K dispozícii je bezplatné parkovisko pre 260 osobných áut, ktoré sa nachádza priamo pri vleku. Do strediska je bezproblémový prístup.

Novinkou sezóny je osvetlenie detského vleku na večerné lyžovanie. 

SKI Makov 25

Video upútavka na stredisko:

Zaujímavosti a služby v stredisku

V stredisku, priamo pri vlekoch, sa nachádza bufet s možnosťou posedenia si vo vnútri alebo na prekrytej terase s výhľadom na lyžiarske svahy. Taktiež si návštevníci môžu posedieť a zabaviť sa pri dobrej hudbe v novom APRES SKI BARE. Lyžiari majú možnosť občerstvenia aj v bufet pri hornej stanici vleku, priamo na hrebeni Javorníkov, odkiaľ je pekný výhľad na stredisko a Beskydy. K dispozícii je tiež detský SKIFUN park, SNOWPARK, snowtubing, požičovňa lyží a snowboardov a ski servis. Pre začiatočníkov slúži lyžiarska a snowboardová škola a škôlka.

Cenník: na sezónu 2018/2019 nájdete tu.

Ubytovanie:

Možnosť ubytovania je v SKI APARTMÁNY MAKOV, priamo pod stanicou lyžiarskych vlekov. Viac informácií o ponuke ubytovania nájdete tu.

Informácie: +421 (0)905 502 509, +421 (0)903 231 414, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.,www.skimakov.sk

Zimnú atmosféru v našich lyžiarskych strediskách si môžete pozrieť na tomto videu:

Fotogaléria: