Ski Makov titZAHÁJENIE SEZÓNY: 30. 12. 2019. Lyžiarske stredisko SKI MAKOV sa nachádza v obci Makov, v okrese Čadca v Chránenej krajinnej oblasti Kysuce. Stredisko je obľúbené predovšetkým medzi mladými rodinami s deťmi, k čomu ho predurčujú najmä široké lyžiarske svahy, ktoré umožňujú bezpečnú lyžovačku. Lyžiarske zjazdovky stredne ťažké a ľahké (v celkovej dĺžke 6 050 m) sú položené v nadmorskej výške 660 – 948 m n.m. a sú pravidelne upravované.

V stredisku sú 4 lyžiarske vleky s celkovou prepravnou kapacitou 2 850 os./hod., 2 km zasnežovaných trás a 1 200 m dlhá osvetlená zjazdovka. K dispozícii je bezplatné parkovisko pre 260 osobných áut, ktoré sa nachádza priamo pri vleku. Do strediska je bezproblémový prístup.

SKI Makov 25

Video upútavka na stredisko:

Zaujímavosti a služby v stredisku

V stredisku, priamo pri vlekoch, sa nachádza bufet s možnosťou posedenia si vo vnútri alebo na prekrytej terase s výhľadom na lyžiarske svahy. Taktiež si návštevníci môžu posedieť a zabaviť sa pri dobrej hudbe v novom APRES SKI BARE. Lyžiari majú možnosť občerstvenia aj v bufet pri hornej stanici vleku, priamo na hrebeni Javorníkov, odkiaľ je pekný výhľad na stredisko a Beskydy. K dispozícii je tiež detský SKIFUN park, SNOWPARK, snowtubing, požičovňa lyží a snowboardov a ski servis. Pre začiatočníkov slúži lyžiarska a snowboardová škola a škôlka. 

Cenník: na sezónu 2019/2020 nájdete tu.

Ubytovanie: Možnosť ubytovania je v SKI APARTMÁNY MAKOV, priamo pod stanicou priamo pod stanicou lyžiarskych vlekov.

Viac informácií o ponuke ubytovania nájdete tu. 

Informácie: +421 (0)905 502 509, +421 (0)903 231 414, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.,www.skimakov.sk

Zimnú atmosféru v našich lyžiarskych strediskách si môžete pozrieť na tomto videu:

Fotogaléria: