Stravovacie zariadenia

Penzion central

Penzión CENTRÁL sa nachádza v centre obce Oščadnica, v blízkosti TOP lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Penzión ponúka 30 lôžok v 2, 3 a 4 lôžkových izbách s kompletným vybavením.

cechospol-01

Penzión v blízkosti štátnej hranici s Poľskou republikou. Pohodlné ubytovanie v 2 a 3 posteľových izbách s vlastnou kúpeľňou. V reštaurácii ponúkame slovenskú aj medzinárodnú kuchyňu.

penzion gajuz 001

Reštaurácia v Penzióne Solisko je špecialistom na jedlá z domácej produkcie chovu oviec. 

penzion gajuz 001

V penzióne Gájuz - Family*** nájdete príjemnú štýlovú reštauráciu.

husarik-01

Ak neviete, kam pozvať návštevu zo zahraničia, ktorá prišla na Kysuce, Hotel Husárik je tou správnou voľbou. Luxusný 4 - hviezdičkový hotel sa nachádza nad mestom Čadca, cca 3 km od jeho centra v nadmorskej výške 740 m n. m.

kysucka koliba2

Jediná a jedinečná koliba na Kysuciach otvorila svoje brány pre verejnosť v roku 2018. Príjemné priestory koliby s reštauráciou (cca 170 miest) a konferenčnou miestnosťou (cca 80 miest), bowlingom a biliardom sú vhodné na usporiadanie svadieb, osláv, školení, stužkových a iných slávnostní.

kysucka izba fotka 1

 

Kysuckú izbu nájdete na železničnej stanici v Čadci. Pre cestujúcu, ale aj necestujúcu verejnosť ponúka široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov, čerstvých zeleninových šalátov, obložených bagiet, čerstvo zapekaných panini, jadranskú kopčekovú zmrzlinu a iné občerstvenie.